eksperymenty z internetem, blogami, bloxem, javascriptem, firefoxem czy różnymi użytecznymi programami czy narzędziami, tak okołoinformatycznie tudzież okołokomputerowo...
Blog > Komentarze do wpisu

zaskakujące wyróżnienie experymentów

experymenty informatyczne na blox.pl

Korzystając z przyjemnie zaskakującej decyzji administratorów Blox.pl o umieszczeniu na głównej stronie "promocyjnego" linku do tego bloga (w zasadzie do jego kategorii dotyczącej bloxowych porad) postanowiłem przygotować specjalny wpis, w którym w jednymi miejscu będzie można zapoznać się z różnymi sposobami na bloksowe eksperymenty.

Z doświadczenia wiem, że zazwyczaj użytkownicy z niechęcią traktują coś, co ma w nazwie "informatyczne", bo spodziewają się tam rzeczy o wąsko zakrojonej tematyce i zapewne dla zapaleńców. Tytułu bloga zmieniać nie będę, jednak taki sumaryczny wpis może przekonać czytelników, że mogą być tutaj rzeczy, z których skorzystać może KAŻDY UŻYTKOWNIK blox.pl.

Dodam jeszcze, że nie tylko ja eksperymentuję z bloxem.
Tym samym serdecznie polecam blog s.z.y.m.o.n.a, który wymyśla niesamowite rzeczy i do kilku z nich odniosę się we wpisie "na skróty", bo są proste w zastosowaniu a bardzo przydatne.


Przy okazji dziękuję administracji za to wyróżnienie :)

del.icio.us icon ,
technorati icon
piątek, 05 października 2007, sgk

Polecane wpisy

  • usunięcie pomarańczowej "belki promocyjnej" bloxa

    Dziś rano na moich blogach zaskoczył mnie ( i nie tylko mnie ) taki widok: Nie mam pojęcia co to za pomysł, bo zapowiedzi administratorów nigdzie nie widziałem.

  • permalinki do komentarzy na blox.pl (user.js)

    W czasie gdy debergerac udoskonala swój skrypt do awatarów osób komentujących na blox.pl (ostatnio dodał awatary z blip.pl ) ja postanowiłem zająć się czymś, c

  • takie prace warto propagować

    Mimo, że kilka dni temu zrobiłem już o tym wzmiankę w minizapiskach , ale wciąż jestem pod wielkim wrażeniem graficznej doskonałości nowego projektu SenTineLa

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
poexperymentuj z bloxem - na skróty z experymenty informatyczne
W zasadzie miałem ten wpis napisać już dawno. Umieszczenie linku do mnie na głównej stronie Blox.pl przyspieszyło tylko sprawę. Zachęcam do korzystania z dowolnej ilości quot experymentów quot niektóre z nich nie są mojego pomysłu, jest ... »
Wysłany 2007/10/05 23:50:44
Komentarze
sgk
2007/10/05 00:09:30
Wspominany artykuł będzie jutro, bo dziś nie dałem rady go skończyć...
-
quentiin
2007/10/05 00:56:04
Chcą Ci usta zamknąć. W końcu tyle pytań miałeś do nich o to i o tamto ;)))
-
eirena
2007/10/05 01:18:49
Mimo, że nie do końca radzę sobie z tymi Twoimi eksperymentami - i ciągle Cię proszę o pomoc - to czekam na wpis z niecierpliwością :) Może akurat będę miała dobry dzień i cośtam skumam ;-)

Gratuluję wyróżnienia!
-
rkdeey
2007/10/05 08:23:44
Już wczoraj o tym rozmawialiśmy, ale i tak raz jeszcze gratuluję :)

Quentin --> No nie wiem czy uda im się ta sztuczka z ograniczeniem pytań - w końcu skoro go promują, to powinni mu na nie odpowiedzi udzielać tym bardziej, aby mógł w pełni kompetentnie i w oparciu o informacje otrzymane z administracji odpowiadać na nasze pytania, które my mamy do niego ;)
-
froasia
2007/10/05 10:12:49
A ja chciałam tylko potwierdzić, że blog jest dla Wszystkich. I jako osoba niezbyt rozwinięta infomatycznie, jestem w stanie bardzo z niego skorzystać. Za co Ci oczywiście ogromnie dziękuję i gratuluję wyróżnienia.
-
sgk
2007/10/05 10:43:41
Wiem, że Wy - stali czytelnicy - korzystacie z eksperymentów, co mnie cieszy. Dziękuję.
A może za pomocą tego "bannerka" porady trafią do szerszego grona?

@quentin
To brzmi jak "teoria spiskowa", a ja obawiam się, że efekt może być odwrotny - a nuż nabiorę śmiałości i zacznę pytać o więcej?

@eirena
Jeśli z czymś sobie rady nie dajesz - to pytaj. Chętnie pomogę, bo na szczęście ja z moimi eksperymentami radzę sobie dobrze...
Natomiast wpis będzie raczej w "mashablowym" stylu listy "30+ Blox Tricks" i nie będzie potrzebował skumania :)

@rkdeey & froasia
Po prostu dzięki ;)
-
emenefix
2007/10/05 13:19:21
Eskiiii?
A ja mam takie pytanie. Długo się wstydziłem, ale w końcu je zadam. Raz kozie śmierć.
Planuję remont mojego drugiego bloga - slask.blox.pl
Czy uskuteczniasz coś takiego jak ogólne porady? Kilka zdań okiem fachowca o funkcjonalności...
Co zmienić na pewno, co dodać, co warto zachować...

Byłbym dozgonnym dłużnikiem
-
quentiin
2007/10/05 13:54:06
eskey -> to wtedy Cię wciągną do Układu i zaproponują sponsoring w zamian za udzielanie porad na problemy, które oni Ci wskażą :) Specjalnie coś nieistotnego zepsują, żebyś nie miał czasu na inne rzeczy :)

rkdeey -> może tak, może nie - kto wie, może Eskey coraz częściej teraz zacznie odpowiadać: "SOA" (Standardowa Odpowiedź Admina: U mnie działa) ;)
-
2007/10/05 19:12:24
dzięki za odpowiedź na forum:) zostałam wpuszczona do swego bloga na drugi dzień, teraz podaję Ci gdzie, chociaż może to być dla Ciebie bardzo ale to bardzo nieciekawe:
lata.blox.pl
masz tutaj cuda niewidy, po przeczytaniu gdzieś w dole zdania o zapanowaniu nad bocznymi szpaltami mogę tylko złożyć pokłon:)))
-
poshash
2007/10/05 21:48:40
Przepraszam, że nie pisze nie na temat, ale właśnie dostałam ataku histerii, bo jak głupia skopiowałam sobie bestrosko szablon, a teraz nie pokazują się żadne notki!!! Pomocy, co mam zrobić, aby się pokazały??? ;(Licze na Was.
-
pasiwo
2007/10/05 23:30:35
dlaczego zaskakuja decyzja? Nalezy Ci sie jka malo komu. Tyle dobrego robisz dla nas, dzielac sie swoja fachowa wiedza:)
Wielkie gratulacje:)) Zostales doceniony nie tylko przez nas - uzytkownikow bloxa, ale i administratorow:)
-
sgk
2007/10/06 00:05:52
@emenefix
Jeżeli tylko chcesz posłuchać mojej opinii, to mogę taką uskutecznić, ale to po weekendzie. Dogadamy się (i wolę "eskej").

@quentin
No wiesz - blogowanie zaczyna pukać powoli do bram marketingu/płatności/itp. - propozycji współpracy nie można z góry odrzucać, tym bardziej z Układem ;)
A "SOA zawsze na czasie"!

@signe2
Eeee - całkiem przyjemnie wygląda ten Twój blog.
A pokłonów tutaj jeszcze nie miałem :)

@pasiwo
Twoje wyjaśnienia są miłe dla ucha, ale decyzja administracji jest wciąż zaskakująca :)
bloxowe porady

RSS


dodaj do netvibes

Add to Google


pobierz Spiceworks - darmowe oprogramowanie do zarządzania infrastrukturą IT