eksperymenty z internetem, blogami, bloxem, javascriptem, firefoxem czy różnymi użytecznymi programami czy narzędziami, tak okołoinformatycznie tudzież okołokomputerowo...
Blog > Komentarze do wpisu

użytkownicy MyBlogLog pisani kursywą

Jeśli zastanawiało Was czemu nazwy niektórych użytkowników MyBlogLog są wyświetlane/pisane kursywą to przyczyna jest bardzo prosta: korzystają oni z oryginalnej nazwy konta Yahoo! ID, bo tak zdecydowali podczas integracji kont .

Żeby to zmienić trzeba wejść w edycję profilu , w opcję Change Name:

ustawienia nazwy użytkownika MyBlogLog

i zamiast Yahoo! ID wybrać ZALECANĄ pozycję nickname, wpisując tam dowolną nazwę. Może, ale nie musi być taka sama jak ID.

Ta nazwa będzie już pokazywana tekstem normalnym.

del.icio.us icon ,
technorati icon
wtorek, 13 listopada 2007, sgk

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
visegrad
2007/11/14 08:05:12
niestety działanie tej integracji kont jest problematyczne; mam dwa połączone ze sobą Yahoo ID, które w zasadzie są współrzędne. MBL nie pozwolił mi zarejestrować się pod "drugim" kontem (czyli tym "niby" wtórnym) a support w końcu przyznał, że to rzeczywiście jest pewna niedoskonałość systemu i doradził mi, żebym wybrał opcję "nickname" czyli własnoręcznie wpisanej nazwy usera
-
Gość: homikus, *.acn.waw.pl
2007/11/15 06:34:50
Dzięki, właśnie tej prostej informacji potrzebowałem. Sam oczywiście nie pofatygowałem się i nie wpadłem na to, ech... A tak mnie to nurtowało.
bloxowe porady

RSS


dodaj do netvibes

Add to Google


pobierz Spiceworks - darmowe oprogramowanie do zarządzania infrastrukturą IT