eksperymenty z internetem, blogami, bloxem, javascriptem, firefoxem czy różnymi użytecznymi programami czy narzędziami, tak okołoinformatycznie tudzież okołokomputerowo...
środa, 20 lutego 2008

Zanim skończę pełny wpis na temat nowego systemu komentarzy na bloksie (zadowolony z niego nie jestem), napiszę o ostylowaniu dodatkowego elementu, który się pojawił, a o którym administratorzy we wdrożeniu jeszcze nie wspomnieli (a przynajmniej ja nigdzie nie widziałem).

blox link skomentuj CSS
wtorek, 19 lutego 2008

Od kilku dni poczta w domenie gazeta.pl "obsługiwana" jest przez silnik Google Mail (Gmail). Z mojego punktu widzenia to strzał w dziesiątkę. Z kilku powodów:

sobota, 09 lutego 2008

Choć otrzymałem zaproszenie do wspominanych beta testów Netvibes Ginger już dość dawno to nie pisałem o swoich wrażeniach, bo (poza brakiem czasu i innymi wydarzeniami do opisu) specjalnych wrażeń nie miałem, gdyż żadni moi znajomi jeszcze nie korzystali. A że Ginger to wydanie o charakterze społecznościowym, to na jakiekolwiek opinie musiałem zaczekać.

Aż dziś niespodziewanie zdarzyła się ku temu okazja, bo grupa moich internetowych przyjaciół jakimś sposobem dostała zaproszenia. Podczas gdy ja na gorąco piszę te słowa, oni zmagają się z tworzeniem własnych uniwersów.

środa, 06 lutego 2008

Dziś w skrzynce znalazłem wiadomość, wzywającą mnie do zrobienia pilnej aktualizacji systemu Windows.

wtorek, 05 lutego 2008

Poniedziałek upłynął pod znakiem nowego serwisu do agregowania blogów - Blogbox, który został uruchomiony pod egidą Agencję Wydawniczo Reklamową WPROST Sp. z o.o. (od tygodnika "Wprost").

Ponieważ mój wpis z prośbą o smsy sterczał na głównej stronie za długo, ze słuchawek przyjemnie sączyła się Joss Stone, to postanowiłem sprężyć się i coś szybko napisać. Trochę dużo wyszło, ale bez kropek to bym pewnie tego nie skończył...

bloxowe porady

RSS


dodaj do netvibes

Add to Google


pobierz Spiceworks - darmowe oprogramowanie do zarządzania infrastrukturą IT